O PS Stavby

Roky skúseností nás naučili počúvať vaše požiadavky, premýšľať o vašich potrebách a následne ich spracúvať do funkčných a efektívnych riešení.

Vytvoriť si s vami dobrý vzťah je základným predpokladom úspešnej obnovy bytového domu, lebo ona je pre nás nielen technickým dielom, ale najmä procesom pozitívnej zmeny vo vašom živote. Umožniť vám krajšie a slušnejšie bývanie je pre nás každodennou výzvou.

Aké výhody vám prinášame

Viac o nás

Dlhoročné skúsenosti a osobný prístup

Vieme, že úspešné dielo sa dá zrealizovať len so schopnými a angažovanými ľuďmi, ktorých pre vás pripravujeme, neustále vzdelávame a motivujeme pre lepší výkon.

Služby architekta

Odborný posudok, audit projektovej dokumentácie, dopracovanie kritických detailov, ale tiež profesionálne farebné riešenie s atraktívnou vizualizáciou sú služby vám k dispozícii.

Úspory na financovaní

Otázka „A môžeme si to vôbec dovoliť?“ je pre nás výzvou, lebo vieme, že správnou analýzou a následnou kombináciou financovania sa dá zaplatiť naozaj každá obnova.

Inovatívne riešenia a prvotriedne technológie

Neustále sledujeme aktuálne trendy, používame kompozitné materiály, omietky s uhlíkovým vláknom, bezcementové lepiace malty, odhlučnené kanalizačné systémy a mnohé ďalšie progresívne riešenia.

Riešenia

Pozrieť všetky
Zistiť viac

Fasády

Kľúčom k harmónii je jednoduchosť fasády.

Zistiť viac

Strechy

Požiadavky na funkčnú strechu sú jednoduché – aby nezatekala a nepremŕzala.

Zistiť viac

Technické zariadenie budov

V rámci významnej obnovy bytového domu sú tieto práce často témou číslo jeden.

Nám robila firma PS Stavby, s.r.o. obnovu pred 6 rokmi. Naša bytovka je stále pekná /vyzerá ako keby sa dokončila teraz/, čo sa nedá povedať o okolitých bytovkách. Niektoré sú vyblednuté, na iných je stečená farba, dokonca na niektorých škaredá pleseň. Až ma pri srdci hreje, že sme si vybrali práve túto firmu. Mali sme ponuky zo 4 firiem a po 6 rokoch už 3 z nich neexistujú!!! Kde by sme sa mohli teraz sťažovať alebo niečo reklamovať? Mali sme po 4 rokoch revíziu elektriky a bleskozvodu a drobné nedostatky, ktoré nám revízia vytkla, nám firma bez problémov odstránila. Ďalej niektorí vlastníci BD nechceli zatepľovať, lebo že máme starú bytovku a široké steny a teraz sú ako všetci radi, pri týchto vysokých teplotách, že tam nie je tak horko ako predtým a v zime naopak neuniká teplo a tým pádom šetríme na kúrení. Prácu treba hodnotiť komplexne. Áno, vždy sa nájdu drobné chyby alebo časový sklz v prácach, ale dôležité je, že práca je odvedená na úrovni. Firma používa kvalitné fasádne omietky. Pri výmene kanalizačných rúr použili najkvalitnejší materiál. Ak sa niečo vyskytlo /napr. že nebolo zahrnuté v projektovej dokumentácii/ tak nám vždy vedeli dať náhradné riešenie. Ja vrelo túto firmu odporúčam. Boli sme nadmieru spokojní!
Iveta Vaculovičová
Zástupkyňa vlastníkov bytového domu 1. mája 96, Malacky
Firma PS Stavby nám robila kompletnú rekonštrukciu bytového domu. Boli sme naozaj veľmi spokojný ako s priebehom rekonštrukcie tak aj celkovým výsledkom. Firma si prevzala od nás pripravený projekt a odovzdala nám hotovú stavbu. Vybavili úplne všetko: pomohli pri príprave hlasovaní v bytovom dome, vybavili v našom mene stavebné povolenie, úver zo ŠFRB, pomohli pri finálnej kolaudácii. Pri prácach postupovali profesionálne. Stavbyvedúci bol denne na stavbe, riešil akékoľvek naše požiadavky ktoré vyvstali v priebehu prác. Ako každý projekt aj tento priniesol niekoľko prekvapení nakoľko sa odstraňovalo staré nevyhovujúce zateplenie, ale stavbyvedúci spolu s projektovou manažérkou nám vždy vyšli v ústrety navrhli dodatočné riešenia. Stavba je aj po troch rokoch bez jedinej chyby plne funkčná. Celkový plánovaný rozpočet sa nám podarilo dodržať aj napriek niekoľkým úpravám v projekte. Obyvatelia sú nad mieru spokojný. My sme vyberali asi z dvanástich stavebných firiem a naozaj sme radi že sme vybrali práve PS Stavby. Z našich skúseností určite odporúčame.
Ladislav Pazdera
Ladislav Pazdera - predseda spoločenstva vlastníkov Sibírska 54-58, Bratislava
Chcem sa podelit o prijemnu skusenost s firmou PS Stavby. Rekonstruovali nam bytovy dom. Bolo to cele rychle a v poriadku.
Fedor Frešo
Zástupca vlastníkov bytového domu Sibírska 46-48, Bratislava
Celkovo sme veľmi spokojní s výsledkom, ale aj s  priebehom prác. Farebnosť fasády aj celkové prevedenie sa páči aj ľuďom z okolitých domov, ktorí veľmi pozorne sledovali celý priebeh obnovy nášho objektu. Na firmu, čo nám realizovala zateplenie, sa už prišli spýtať viacerí záujemcovia o zateplenie, ktorým som PS STAVBY vrelo odporúčala.
Katarína Deáková
Zástupkyňa vlastníkov bytového domu Ožvoldíkova 1–11, Bratislava
Už počas realizácie domu so mnou výber dodávate­ľa konzultovali obyvatelia neďalekého bytového domu a ja osobne som odporúčal PS STAVBY. Zamestnanci sú komunikatívni, pri argumentácii jednej aj druhej strany vieme dospieť ku konsenzu, a to je najdôležitejšie.
Mgr. Anton Szalay
Predseda spoločenstva bytového domu Bieloruská 7 - 13, Bratislava

Aktuality

Pozrieť všetky
Naše stavby / 8. marec 2024

Stavba v realizácií

Obnova bytového domu Púpavová 47-51, Bratislava.

Čítať viac
Naše stavby / 5. apríl 2024

Zariadenie staveniska v nových farbách

Kompletná renovácia našich skladových kontajnerov, oplotenia staveniska a reklamných bannerov.

Čítať viac
Naše stavby / 6. máj 2024

Stavba v realizácií

Obnova bytového domu Povraznícka 5-7, Bratislava

Čítať viac