Späť na zoznam
5. apríl 2024
Naše stavby

Zariadenie staveniska v nových farbách

Kompletná renovácia našich skladových kontajnerov, oplotenia staveniska a reklamných bannerov.

Každá stavba si vyžaduje kvalitné zariadenie staveniska, kde je možné zložiť materiálové či strojné vybavenie, ale aj ručné náradie alebo dočasný odpad. S určitosťou platí, aké kvalitné je zariadenie staveniska, taká je kvalita čistoty na stavenisku. O to viac to platí pri rekonštrukcii bytových domov kde denne prejdú okolo staveniska stovky ľudí a obyvateľov bytových domov. Po 20 rokoch fungovania našej spoločnosti sme sa rozhodli ponúknuť zákaznikom vyšší štandard v oblasti zariadenia staveniska a zrealizovali sme kompletnú renováciu našich skladových kontajnerov, oplotení staveniska, sietí a bannerov. Cieľom bolo zatraktívniť zariadenie staveniska a spríjemniť okoloidúcim vlastníkom a obyvateľom bytových domov či ulíc pohľad na stavenisko. 

 

 

O renovácií a redizajne zariadenia staveniska rozhodlo vedenie spoločnosti začiatkom roka 2023. Keďže vlastníme niečo cez 33 skladových kontajnerov, a bolo potrebné nakúpiť cca 100 metrov oplotenia staveniska, cca 12 bannerov na oplotenie staveniska a 11 bannerov na lešenie, bolo tiež potrebné stanoviť rozpočet a schváliť ho vedením spoločnosti ako našu vlastnú investíciu. Novú stavebnú sezónu sme tak už zahájili s novými skladovými kontajnermi, oplotením a bannermi na stavbách.

 

Najskôr bolo potrebné zvoliť správnu technológiu a materiál vhodný na nový náter kontajnerov. V druhom rade bolo tiež potrebné navrhnúť nový dizajn, k čomu bolo urobených niekoľko grafických návrhov a reálnych vzoriek. Potom už nebránilo nič tomu, aby sme postupným sťahovaním naších kontajnerov zo stavieb pristúpili k samotnej renovácií a redizajnu zariadenia staveniska, ktoré bolo hotové ešte koncom roka 2023. 

 

Grafický návrh dizajnu skladových kontajnerov 

Galéria