Späť na zoznam
16. február 2023
Novinky

Odborné školenia v PS STAVBÁCH

Vzdelávanie zamestnancov a podpora kvality na stavbách.

Každoročná príprava na novú sezónu spočíva aj v absolvovaní série odborných školení, ktoré umožňujú našim zamestnancom vzdelávanie v oblasti obnovy a rekonštrukcie budov. Školenia sú zameraná na práce, s ktorými sa naši zamestnanci stretávajú počas roka na stavbách. Školenia prebiehali počas januára a februára v podaní zástupcov rôznych spoločností.


Consoll – Riešenia požiarnej ochrany stavieb

Úvodné školenie bolo zamerané hlavne na riešenie požiarnych prestupov pri rekonštrukcii stavieb a obnove bytových domov a to hlavne pri výmene ležatých a zvislých rozvodov zdravotechniky, plynu, vzduchotechniky alebo elektroinštalácie.

PCI – Stavebná chémia, fasády, balkóny

Pre dlhú životnosť každej novo zateplenej fasády sú kľúčové správne zrealizované detaily. Preto sme pokračovali v sérii tohtoročných školení so spoločnosťou PCI. Okrem správnej realizácie zatepľovacích systémov sme sa zamerali aj na balkónové systémy, ktoré sú súčasťou skoro každej obnovy bytového domu.

REHAU – rozvody budov

Výmena rozvodov vody, kanalizácie, či plynu je ďalšou dôležitou oblasťou, ktorú často riešime pri obnovách bytových domov. Opäť sme si pripomenuli ako správne spájať rúry, kotviť ich, ale aj systémovo riešiť dilatácie a tak predchádzať možným poruchám.

FATRAFOL – hydroizolácie

Záverečné školenie bolo zamerané na správne vyhotovenie hydroizolácie stavieb či už na streche, terase alebo pri zakladaní stavieb. V tomto prípade sa jednalo o školenie na výrobky Fatrafol, realizované firmou Fatrafol Izolfa Bratislava. Pravidelné školenia všetkých našich pracovníkov, zaručia, že hydroizolácia bude prevedená rokmi osvedčeným spôsobom a podľa aktuálnych noriem a nárokov na hydroizoláciu. 

Galéria


Podobné články


20. december 2017
Novinky

Produktové školenie CEMIX

Jedným z našich cieľov je prinášať inovatívne riešenia a prvotriedne technológie pre zákazníka a preto sme sa rozhodli rozšíriť ponuku zatepľovacích systémov o značku CEMIX.

Čítať viac
10. apríl 2018
Novinky

Kvartálna analýza slovenského stavebníctva Q1/2018

Spoločnosť CEEC Research prináša v tomto roku prvú kvartálnu analýzu slovenského stavebníctva Q1/2018.

Čítať viac
22. január 2019
Novinky

BAU 2019

Najvýznamnejší medzinárodný veľtrh architektúry, materiálov a systémov.

Čítať viac