Späť na zoznam
1. február 2019
Novinky

Produktové školenie BASF 2019

Ďalšie z rady produktových školení pre tento rok bolo tentokrát obohatené aj o praktickú ukážku.

Školenie bolo zamerané na materiály spoločnosti BASF Slovensko spol. s r. o., Divízia Stavebné hmoty, známe pod značkou PCI, ktorých výrobný program je zameraný na zatepľovacie systémy, fasády, hydroizolácie, nátery, podlahy balkónov a lodžií, sanácie a pod.

Naša spoločnosť vlastní licenciu z TSUS na zhotovovanie vonkajších tepelnoizolačných kontaktných systémov BASF a preto sme si zopakovali technologický postup výrobcu a vypočuli novinky a nové postupy v tejto oblasti. Ďalšou zaujímavou témou bola sanácia balkónov a lodžií s výrobkami PCI. Po úvodnej teoretickej časti sme sa presunuli do areálu našich stavebnín, kde už bolo zo strany spoločnosti BASF všetko pripravené, aby sme si mohli materiály vyskúšať aj v praxi.

Za zmienku stojí aj výrobok PCI Silconal W - transparentný hydrofobizačný náter na umelý kameň, tehlu, betón a pod, vhodný predovšetkým na obnovu historických budov, kde je kladený dôraz na zachovanie pôvodného tehlového obkladu fasády s praktickým využitím okrem exteriéru aj v interiéry.

 

Karadžičova 1 - Továrenská 9, Bratislava 2016 - fasáda

 

Karadžičova 1 - Továrenská 9, Bratislava 2016 - pivnice

 

Ochrana a hydrofobizácia fasád historických budov

 

Galéria


Podobné články


27. september 2017
Novinky

Výstavba nájomných bytových domov

Predstavenie konceptu nájomného bývania.

Čítať viac
20. december 2017
Novinky

Produktové školenie CEMIX

Jedným z našich cieľov je prinášať inovatívne riešenia a prvotriedne technológie pre zákazníka a preto sme sa rozhodli rozšíriť ponuku zatepľovacích systémov o značku CEMIX.

Čítať viac
15. január 2019
Novinky

Produktové školenie Weber 2019

Podporujeme proces trvalého vzdelávania a certifikácie našich zamestnancov.

Čítať viac