Späť na zoznam
1. február 2019
Novinky

Produktové školenie BASF 2019

Ďalšie z rady produktových školení pre tento rok bolo tentokrát obohatené aj o praktickú ukážku.

Školenie bolo zamerané na materiály spoločnosti BASF Slovensko spol. s r. o., Divízia Stavebné hmoty, známe pod značkou PCI, ktorých výrobný program je zameraný na zatepľovacie systémy, fasády, hydroizolácie, nátery, podlahy balkónov a lodžií, sanácie a pod.

Naša spoločnosť vlastní licenciu z TSUS na zhotovovanie vonkajších tepelnoizolačných kontaktných systémov BASF a preto sme si zopakovali technologický postup výrobcu a vypočuli novinky a nové postupy v tejto oblasti. Ďalšou zaujímavou témou bola sanácia balkónov a lodžií s výrobkami PCI. Po úvodnej teoretickej časti sme sa presunuli do areálu našich stavebnín, kde už bolo zo strany spoločnosti BASF všetko pripravené, aby sme si mohli materiály vyskúšať aj v praxi.

Za zmienku stojí aj výrobok PCI Silconal W - transparentný hydrofobizačný náter na umelý kameň, tehlu, betón a pod, vhodný predovšetkým na obnovu historických budov, kde je kladený dôraz na zachovanie pôvodného tehlového obkladu fasády s praktickým využitím okrem exteriéru aj v interiéry.

 

Karadžičova 1 - Továrenská 9, Bratislava 2016 - fasáda

 

Karadžičova 1 - Továrenská 9, Bratislava 2016 - pivnice

 

Ochrana a hydrofobizácia fasád historických budov

 

Galéria


Podobné články


13. august 2018
Novinky

Predstavujeme nový seriál

Sledujte špeciálne označené príspevky o aktuálnom stave bytových domov po 3 a viac rokoch od realizácie na webovej stránke v sekcii aktuality - naše stavby, ako aj na našej facebookovej stránke.

Čítať viac
22. január 2019
Novinky

BAU 2019

Najvýznamnejší medzinárodný veľtrh architektúry, materiálov a systémov.

Čítať viac