Späť na zoznam
1. február 2019
Novinky

Produktové školenie BASF 2019

Ďalšie z rady produktových školení pre tento rok bolo tentokrát obohatené aj o praktickú ukážku.

Školenie bolo zamerané na materiály spoločnosti BASF Slovensko spol. s r. o., Divízia Stavebné hmoty, známe pod značkou PCI, ktorých výrobný program je zameraný na zatepľovacie systémy, fasády, hydroizolácie, nátery, podlahy balkónov a lodžií, sanácie a pod.

Naša spoločnosť vlastní licenciu z TSUS na zhotovovanie vonkajších tepelnoizolačných kontaktných systémov BASF a preto sme si zopakovali technologický postup výrobcu a vypočuli novinky a nové postupy v tejto oblasti. Ďalšou zaujímavou témou bola sanácia balkónov a lodžií s výrobkami PCI. Po úvodnej teoretickej časti sme sa presunuli do areálu našich stavebnín, kde už bolo zo strany spoločnosti BASF všetko pripravené, aby sme si mohli materiály vyskúšať aj v praxi.

Za zmienku stojí aj výrobok PCI Silconal W - transparentný hydrofobizačný náter na umelý kameň, tehlu, betón a pod, vhodný predovšetkým na obnovu historických budov, kde je kladený dôraz na zachovanie pôvodného tehlového obkladu fasády s praktickým využitím okrem exteriéru aj v interiéry.

 

Karadžičova 1 - Továrenská 9, Bratislava 2016 - fasáda

 

Karadžičova 1 - Továrenská 9, Bratislava 2016 - pivnice

 

Ochrana a hydrofobizácia fasád historických budov

 

Galéria


Podobné články


27. september 2017
Novinky

Výstavba nájomných bytových domov

Predstavenie konceptu nájomného bývania.

Čítať viac
31. október 2018
Novinky

Titul "Spoločensky zodpovedný podnik 2017"

Získané ocenenie za naše výsledky hospodárskej činnosti v roku 2017 je potvrdenie správneho nastavenia ekonomických a hospodárskych aspektov spoločensky zodpovedného podnikania.

Čítať viac
26. marec 2018
Novinky

Hovoria o nás na YouTube

Je pre nás dôležité, čo si ľudia o nás myslia.

Čítať viac