Späť na zoznam
26. február 2021
Novinky

Stavebná sezóna 2021 zahájená

Postavili sme 9 200 m2 lešenia.

Každá zima je pre stavbárov zdĺhavá a náročná, keďže ta pravá sezóna začne až s príchodom jari.  Tento rok je obzvlášť ťažký, vzhľadom na aktuálnu epidemiologickú situáciu a neistotu, ktorá prevláda.

 

Stavebná sezóna 2021 odštartovala a po dlhom vyčkávaní a realizácie príprav sme otvorili nové stavby. S príchodom priaznivého počasia sme tento týždeň postavili  9 200 m2 lešenia. Montáž lešenia prebehla na stavbách Rezedová, Vietnamská, Budovateľská a Gajova. Obnova bytového domu na Rezedovej ul. je z pohľadu rozsahu prác a veľkosti finančného objemu najväčšou obnovou v histórií našej spoločnosti. Celková cena diela presahuje čiastku 2,0 mil eur a ukončenie stavby predpokladáme do konca roka 2021. 

                         Vietnamská 41, Bratislava

 

Z určitosťou môžeme povedať, že stavebná sezóna 2021 bude. Ale bude iná, bude plná neistoty, sprevádzaná pandémiou ale aj náročnejšia a komplikovanejšia z pohľadu dodržiavania nariadení, opatrení a obmedzení. My sme však pripravení.

Ďakujeme všetkým zamestnancom za ich pracovné nasadenie a želáme im v sezóne 2021 veľa zdravia

Galéria


Podobné články


20. december 2017
Novinky

Produktové školenie CEMIX

Jedným z našich cieľov je prinášať inovatívne riešenia a prvotriedne technológie pre zákazníka a preto sme sa rozhodli rozšíriť ponuku zatepľovacích systémov o značku CEMIX.

Čítať viac
11. máj 2020
Novinky

Polročná analýza slovenského stavebníctva H1/2020

Súčasná situácia okolo COVID-19 bude mať dopad aj na stavebné spoločnosti. Tie očakávajú prepad trhu o 12,9 % v tomto roku a ďalší prepad o 2,0 % v nasledujúcom roku.

Čítať viac
2. júl 2019
Novinky

Obhájili sme certifikáty ISO

Spoločnosť PS STAVBY v dňoch 25. a 26. júna 2019 opäť úspešne absolvovala recertifikačný audit manažérskeho systému riadenia podľa medzinárodných noriem ISO.

Čítať viac