Späť na zoznam
1. február 2024
Novinky

Odborné školenie REHAU

Výmena rozvodov vody a kanalizácie.

Každoročná príprava na novú sezónu spočíva aj v absolvovaní série odborných školení, ktoré umožňujú našim zamestnancom vzdelávanie v oblasti obnovy a rekonštrukcie budov. Školenia sú zameraná na práce, s ktorými sa naši zamestnanci stretávajú počas roka na stavbách. Sériu školení odštartovalo 29.01.2024 odborné školenie spoločnosti REHAU.

Výmena rozvodov vody, kanalizácie, či plynu je dôležitou oblasťou, ktorú často riešime pri obnovách bytových domov. Opäť sme si pripomenuli ako správne spájať rúry, kotviť ich, ale aj systémovo riešiť dilatácie a tak predchádzať možným poruchám.

Naša spoločnosť realizuje výmenu rozvodov TZB už od roku 2011. Za toto obdobie sme zrealizovali viac ako 94 bytových domov, čo predstavovalo 5 222 bytov.
 

 

Galéria


Podobné články


8. november 2021
Novinky

Nový výrobný riaditeľ: Našou prioritou sú kvalitná realizácia a dodržiavanie termínov

S Ing. Andrejom Šulganom, novým výrobným riaditeľom spoločnosti PS Stavby, sme sa rozprávali o prioritách firmy na najbližšie obdobie. 

Čítať viac
27. máj 2019
Novinky

Kvartálna analýza slovenského stavebníctva Q2/2019

Nárast stavebnej produkcie v roku 2019, projektovanie BIM, optimálna záruka pre pozemné stavby či nedostatok pracovných kapacít na stavebnom trhu sú niektoré z tém, o ktorých sa v aktuálnej analýze dočítate viac.

Čítať viac
10. apríl 2018
Novinky

Kvartálna analýza slovenského stavebníctva Q1/2018

Spoločnosť CEEC Research prináša v tomto roku prvú kvartálnu analýzu slovenského stavebníctva Q1/2018.

Čítať viac