O nás

Stavebný materiál predávame od roku 2004, v tom čase pod hlavičkou našej sesterskej spoločnosti PS STAVBY. Vo vysoko konkurenčnom prostredí sme veľmi rýchlo pochopili, že našou jedinou šancou na úspech je kvalitný zákaznícky servis. Ukázalo sa, že zabezpečiť stavebný materiál, doviezť ho v dohodnutý čas na stavbu, vytvoriť v sklade potrebné zásoby, dohodnúť individuálne obchodné podmienky a toto neustále opakovať a zlepšovať je našou najväčšou konkurenčnou výhodou. Zapálenosť pre vec, s akou sa púšťame do každého obchodu, je pre vás zárukou, že robíme maximum pre splnenie vašich požiadaviek.

História firmy

 

Náš tím

Robert Mészáros
Robert Mészáros
vedúci predaja
Peter Ondrovič
Peter Ondrovič
vedúci odbytu
Eva Šandorová
Eva Šandorová
asistent, pracovník odbytu
Elena Kluková
Elena Kluková
pracovník odbytu
Najviac mi vyhovuje, že PS STAVEBNINY mi vedia svojimi autami dodať širokú škálu materiálov v presne určený deň. Tiež, ak mi chýba nejaký tovar, tak majú na sklade rozsiahle skladové zásoby a nemusím objednávať a čakať.
Róbert Kósa
KALINA-KOV, s.r.o.
Sme zákazníci PS STAVEBNÍN už viac ako 10 rokov, pretože nám vyhovuje profesionálny prístup, ústretovosť, kvalitná komunikácia, veľký výber stavebných materiálov, rozumné ceny a doba dodania. Pravidelne využívame službu vývoz materiálu, ktorá nám šetrí čas a prostriedky. Tiež nám vyhovuje, že PS STAVEBNINY svoj sortiment stavebných materiálov neustále rozširujú a služby inovujú.
Ján Halgaš
H & M Group, s.r.o.

Kontaktujte nás


* Povinné